Szukasz firmy z branży wentylacyjnej,

która wykona twoje zamówienie

 STARANNIE i NA CZAS

 

Jesteś w dobrym miejscu!

 

Zobacz naszą ofertę Skontaktuj się z nami

Kanały i kształtki wentylacyjne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kanały i kształtki wentylacyjne. Tego typu produkty wykorzystywane są w wielu typach budynków, ale przeważnie w halach, zakładach przemysłowych i wielu innych obiektach użyteczności publicznej, które są użytkowane przez dużą liczbę osób.

Rodzaje instalacji

Odpowiedzialne za szybki i skuteczny transport powietrza w całym układzie przewody i kratki wentylacyjne dostępne są w naszej ofercie przede wszystkim w kształcie prostokątnym. Wszystkie one wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, czyli bardzo wytrzymałej stali, co jest gwarancją ich bezproblemowego działania w budynku przez wiele lat. Ich gładka powierzchnia pozwala na sprawne przemieszczanie się powietrza w systemie.

Zastosowanie

Kształtki i kanały wentylacyjne służą do budowania ciągów wentylacyjnych, grawitacyjnych oraz wymuszonych w systemach zarządzanych mechanicznie, klimatyzacji, a także układach ogrzewania powietrznego. Można je stosować w różnych typach pomieszczeń, choć przede wszystkim ich charakterystyka sprawdza się w miejscach, w których dbałość o higienę powinna być na najwyższym poziomie, czyli w kuchni lub łazience. Ich instalacja jest również wskazana w pomieszczeniach, gdzie nie ma okien, więc naturalny system wentylacyjny nie jest możliwy do wykorzystania.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią przedstawiającą nasze przykładowe realizacje kanałów oraz kształtek. Dzięki temu mogą Państwo zapoznać się wstępnie z jakością wykonania realizowanych przez naszą firmę zleceń.