Szukasz firmy z branży wentylacyjnej,

która wykona twoje zamówienie

 STARANNIE i NA CZAS

 

Jesteś w dobrym miejscu!

 

Zobacz naszą ofertę Skontaktuj się z nami

Producent elementów systemów wentylacyjnych – o nas

Firma RESWENT powstała na początku 2015 roku na bazie zdobytego doświadczenia w dziedzinie wentylacji. Podstawą naszej działalności jest produkcja elementów niezbędnych do budowy instalacji wentylacyjnych, szczególnie wentylacji mechanicznej. Dysponujemy sprawnym, nowoczesnym, wciąż przez nas rozwijanym zakładem produkcyjnym oraz kadrą, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w branży.

Produkcja systemów wentylacyjnych – nasze atuty

Priorytetem firmy oraz jej pracowników jest zadowolenie naszych Klientów. Dlatego staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom oraz spełniać nawet najwyższe wymagania. Oferujemy sprawną i przyjazną obsługę Klienta oraz szybką i terminową realizacją zamówień. Dbamy również, by każdy wyprodukowany przez nas kanał wentylacyjny czy kształtka był dopracowany do perfekcji. Rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę, aby sprostać wymogom rynku. Nieustannie uzupełniamy również naszą wiedzę i dokształcamy się w zakresie najnowocześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań.

Pielęgnujemy pozytywne relacje z Kontrahentami oraz obdarzamy najwyższą uwagą i troską jakość produktów. To dlatego zdobywamy coraz szersze grono zadowolonych, zaufanych Klientów.

Zapraszamy do współpracy!