Szukasz firmy z branży wentylacyjnej,

która wykona twoje zamówienie

 STARANNIE i NA CZAS

 

Jesteś w dobrym miejscu!

 

Zobacz naszą ofertę Skontaktuj się z nami

Okapy przemysłowe i gastronomiczne

Klientom naszej firmy oferujemy szeroki wybór okapów przemysłowych. Produkty tego typu są istotnym elementem całego układu, który ma na celu wspomaganie przewietrzania pomieszczeń oraz sprawiają, że całościowa wentylacja budynku osiąga optymalną wydajność.

Typy systemów wentylacji

W sprzedaży posiadamy dwa typu urządzeń, takie jak okapy przemysłowe wyciągowe oraz wyciągowo-nawiewne. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości blachy, co jest gwarancją ich długiego i bezawaryjnego działania przez wiele lat. Jest to szczególnie istotne w przypadku zastosowania w gastronomii, w której zachowanie właściwej higieny jest bardzo ważną kwestią. Jest ona wówczas narażona na znacznie większe obciążenia, a jednocześnie dłuższy czas oddziaływania rozgrzanego powietrza, dlatego też wytrzymałość, również na czynniki chemiczne, jest niezwykle ważną kwestią w przypadku tych elementów tworzących system wentylacji budynku.

Wykorzystanie w gastronomii

Najczęściej okapy przemysłowe znajdują swoje zastosowanie w budynkach, w których na dużą skalę przygotowywane jest jedzenie. Okapy gastronomiczne pozwalają usunąć z pomieszczenia unoszące się wraz z powietrzem zanieczyszczenia, w tym przede wszystkim tłuszcz. Wpłynie to pozytywnie na warunki higieniczne w pomieszczeniu, a jednocześnie komfort pracowników, którzy muszą w nich przebywać przez wiele godzin.

Przygotowane zdjęcia

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji. W ten sposób można poznać przykładowe propozycje okapów gastronomicznych, które są wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym.