Szukasz firmy z branży wentylacyjnej,

która wykona twoje zamówienie

 STARANNIE i NA CZAS

 

Jesteś w dobrym miejscu!

 

Zobacz naszą ofertę Skontaktuj się z nami

Zakończenia dachowe systemów wentylacyjnych

Wśród głównych elementów wykonywanych przez naszą firmę wymienić można zakończenia dachowe. Dzięki nim możliwe jest stworzenie skutecznego systemu wymiany powietrza w obiekcie. Ponadto są one bardzo estetycznym wykończeniem systemów wentylacyjnych, które będą świetnie komponować się z całą stylistyką zadaszenia obiektu. Z tego też powodu przywiązujemy również dużą wagę do staranności w wykonywaniu każdego zamówionego elementu.

Zabezpieczenie układu

Mimo że jest to stosunkowo niewielki element w kontekście całego systemu wentylacyjnego, zakończenia dachowe pełnią ważną rolę, pozwalając usunąć zanieczyszczone powietrze poza teren obiektu. Zabezpieczają one również ciągi wentylacyjne przed wpływem do środka chociażby opadów atmosferycznych. Do realizowanych w naszym przedsiębiorstwie zakończeń należą przede wszystkim:

Wykonanie produktów

Wszystkie nasze produkty są realizowane z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją ich długiej żywotności. Ponadto przygotowywane wyrzutnie, cokoły czy czerpnie dachowe wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Dzięki temu nie dojdzie do cofnięcia się zanieczyszczeń z powrotem do systemu wentylacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, przedstawiającą zdjęcia naszych cokołów, czerpni czy wyrzutni dachowych. W ten sposób chcemy zaprezentować jedynie niektóre elementy wykonywane przez naszą firmę, zaś w celu poznania szczegółowego zakresu zamówień zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami przedsiębiorstwa Reswent.